پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - بیانیه توافق سطح خدمت
بیانیه توافق سطح خدمت
 

پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان از محتوی و مطالب متنوع در حوزه های مرتبط با منابع طبیعی وآبخیزداری تشکیل یافته است، این پورتال قوانین ومقرراتی را جهت استفاده کاربران از پورتال تدوین نموده است که کاربران مجاز به ویرایش آن نبوده و به منظور استفاده ازخدمات پورتال می بایست با تمامی این شرایط ونکات اشاره شده به آنها موافقت نمایند.

1-تغییرو تحول در قوانین و شرایط استفاده ازپورتال

اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان همدان تمام حقوق مربوط به ویرایش شرایط استفاده، قوانین و نکات مطرح شده پیرامون آن را برای خود محفوظ می دارد.

2-لینک به تارنما های دیگرپورتال اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان ممکن است شامل لینک هایی به تارنما های دیگرباشد. تارنما های لینک داده شده از درون این تارنما ، تحت کنترل و نظارت ما نبوده و ما هیچ مسئولیتی را در قبال آنها بر عهده نمی گیریم.

 اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان همدان این لینک ها را تنها جهت ارائه تسهیلات به شما درون پورتال قرار داده و محتوای هر لینک، ارتباط خاصی به پورتال ما نداشته و ما مسئولیتی را در قبال آن نمی پذیریم.

3-عدم استفاده نامشروع یا ممنوع

تارنمای اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان  همدان متعهد می شوید که تحت هیچ شرایطی از تارنما در کارهای نامشروع و ممنوع استفاده نمی نمایید.

4-استفاده از امکانات ارتباط جمعی

وب سایت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان ممکن است شامل سیستم های ارتباط جمعی نظیر سیستم نظردهی، صفحات مربوط به اطلاعات شخصی و یا سیستم های مشابهی باشد که امکان ارتباط شما با سایر کاربران را فراهم کرده باشد. در اینصورت شما تنها مجاز به ارسال و دریافت پیام و یا فایل هایی می باشید که متناسب با آن سیستم ارتباط جمعی بوده و می بایست نهایت دقت را نموده تا موجب بروز موارد زیر نشوید:

بد نام کردن، سوء استفاده، حملات مخرب، تهدید و تجاوز به حقوق عمومی تارنما و سایر کاربران.
بارگذاری فایل هایی که شامل ویروس بوده،‌ فایل های ناقص و خراب و یا هر فایل یا برنامه ای که موجب بروز اختلال در عملکرد یک کامپیوتر دیگر گردد.

تبلیغات یا پیشنهاد فروش وخریدهرچیز یا خدمات خاصی به منظورتجارت درتارنما.
رهبری، هدایت و تشکیل گروه های هرمی در نظردهی ها، مسابقات و موارد مشابه.

توزیع فایل هایی که قبلاً توسط یک کاربر دیگر درتارنما قرار داده شده است به نام خود.
محدود کردن و یا محروم ساختن هر کاربری به استفاده از خدمات عمومی و سرویس های ارتباط جمعی تارنما.برداشتن و جمع آوری اطلاعات شخصی افراد بدون جلب رضایت آنها.

5-آئین نامه های قابل اجرا در مورد تجاوزات

اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان هیچ وظیفه ای در مورد نظارت بر سیستم های ارتباط جمعی را به عهده نمی گیرد. اگرچه، ما این حق را برای خود محفوظ می داریم تا بر روی فایل ها و مطالب ارسالی کاربران بازبینی داشته و موارد خلاف قوانین تارنما را حذف نماییم. همچنین ما این حق را برای خود محفوظ می داریم که در هر زمان و به هر دلیلی دسترسی یک کاربر را به قسمت های مختلف تارنما نظیر سیستم های ارتباط جمعی محدود نموده و یا آن کاربر را حتی بدون ذکر علت از لیست اعضای تارنما حذف نماییم.

برخی از اطلاعات و فایل های بارگذاری شده در تارنما ممکن است به منظور استفاده محدود در اختیار شما قرار گرفته باشد، در اینصورت شما موظف به رعایت این حق بوده و نمی بایست از آن مورد خاص سوء استفاده نمایید.

شما با ارسال مطالب، بارگذاری فایل، ثبت و یا ارائه نظر، کلیه مسئولیت آن را به عهده گرفته و پاسخگو خواهید بود

6-رفع مسئولیت

اطلاعات،‌ نرم افزار،‌ محصولات و خدمات ارائه شده در تارنما ما ممکن است شامل خطاهای گرافیکی و یا برنامه نویسی باشد. قابل ذکر است بصورت دوره ای تغییراتی یا ویرایش به این اطلاعات اعمال خواهد شد. .

7-در دسترس بودن

تارنمای اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان مجهز به امکان ثبت انتقادات و پیشنهادات شما متقاضیان گرامی  از طریق " تماس با ما " می باشد. در این قسمت شما میتوانید، بصورت تمام وقت و در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت روز، تماس برقرار نمایید.

به محض ثبت انتقاد یا پیشنهاد، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.
تارنمای اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان بصورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد
شد.
چاپ | ارسال به ديگران  |