پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - رئیس پلیس پیشگیری نیروی انتظامی کشور:تشکیل سالانه ۳۰ هزار پرونده تخریب جنگل‌ها و مراتع
بازدید : 31 24 شهريور 1400 ساعت 8:10 شماره :88837

رئیس پلیس پیشگیری نیروی انتظامی کشور:تشکیل سالانه ۳۰ هزار پرونده تخریب جنگل‌ها و مراتع

رئیس پلیس پیشگیری نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: سالانه ۳۰ هزار پرونده تخریب جنگل‌ها و مراتع تشکیل و به مراجع قضایی ارجاع داده می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان همدان به نقل از مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع وآبخیدزاری کشور، سردار معصوم بیگی در مراسم گرامیداشت ملی مقام جنگلبان و جان‌نثاران منابع طبیعی با اشاره به این که مراقبت از ۱۳۵ میلیون هکتار از منابع طبیعی مستلزم برنامه‌ریزی دقیق و گسترده است گفت: بهره‌گیری از شش هزار جنگلبان برای حفاظت از جنگل‌ها و مراتع کفایت نمی‌کند بنابراین حمایت مردم برای حفاظت از جنگل‌ها و مراتع، بسیار کارساز است.

وی با اشاره به این که نیروی انتظامی از فعالان عرصه جنگل‌ها و مراتع حمایت و پشتیبانی می‌کند گفت: برای حفاظت از این منابع طبیعی نیازمند همکاری متعهدانه جنگلبانان، نیروی انتظامی، دستگاه قضا و همکاری مردم هستیم.

سردار معصوم بیگی ادامه داد: ماموریت مربوط به منابع طبیعی از ماموریت‌های اولویت‌دار نیروی انتظامی است به خصوص که مقام معظم رهبری نیز تاکید بسیار زیادی بر مراقبت از این عرصه دارند.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :