پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - نشست همفکری وبررسی مسائل و مشکلات ادارات منابع طبیعی شهرستانهای استان برگزار شد
بازدید : 38 21 شهريور 1400 ساعت 9:51 شماره :88710
با حضور مدیر کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان همدان:
نشست همفکری وبررسی مسائل و مشکلات ادارات منابع طبیعی شهرستانهای استان برگزار شد
 

باحضور مدیر کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان همدان، مسائل و مشکلات حوزه منابع طبیعی شهرستان ها طرح و بررسی شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان همدان، صبح امروز نشست همفکری و بررسی مسائل و مشکلات حوزه منابع طبیعی شهرستانهای استان با حضوراسفندیارخزائی مدیرکل منابع طبیعی استان وروسای ادارات منابع طبیعی کلیه شهرستانها در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.

 

خزائی در ابتدای این نشست خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین مشکلات و چالش های پیش روی منابع طبیعی در استان و شهرستان های استان کمبود امکانات و نیروی انسانی است که در تلاش ورایزنی هستیم این مشکلات را حل کنیم.

وی تصریح کرد: عمده ترین مشکلات مهم حوزه منابع طبیعی با توجه به گستردگی شهرستانها، کمبود امکانات و نیرو برای حفاظت از منابع طبیعی است وکمبود فضا وساختمانهای اداری نیز یکی دیگر از مشکلات ماست که در صدد هستیم با امکانات موجود وهمفکری ومساعدت مسولین استانی هم این مشکلات را مرتفع وبه حداقل برسانیم.

مدیرکل منابع طبیعی استان همدان اظهار داشت:باید برای حفظ منابع طبیعی تلاش شود وما هنری جزخدمت به مردم نداریم، امیدواریم این نشست گامی در راه حل مشکلات مردم باشد باید مشکلات مردم را از راه قانونی حل و فصل کنید، مردم حق دارند یک پاسخ قانع کننده از ما دریافت کنند.

این مقام مسئول گفت: تمام تلاش ما اینست که حقی از مردم در خصوص زمین های کشاورزی وحق وحقوق منابع طبیعی ضایع نشود .

در این نشست مواردی همچون درخواست تخصیص اعتبار طرح های حوزه آبخیزداری ، تامین اعتبار لازم برای تعمیر وتجهیز ساختمان ادارات منابع طبیعی شهرستانها، فراینداصلاح طرح هندسی نقشه های اراضی ملی برای رفع تداخلات، ارتقاء تجهیزات یگان حفاظتی منابع طبیعی وتامین نیروی انسانی، شیوه نامه واگذاری اراضی ملی و حفاظت بهینه از عرصه های منابع طبیعی شهرستانها، طرح و بررسی شد.

و در ادامه این جلسه روسای ادارات منابع طبیعی شهرستانها به بیان مسائل و مشکلات حوزه فعالیت خود پرداختند و در پایان مهندس خزائی مدیر کل منابع طبیعی استان به موارد مطرح شده پاسخ دادند .

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :