پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - مدیر کل منابع طبیعی استان همدان با کارکنان اداره منابع طبیعی شهرستان فامنین دیدار وگفتگو کرد
بازدید : 233 15 فروردين 1400 ساعت 8:38 شماره :84169

مدیر کل منابع طبیعی استان همدان با کارکنان اداره منابع طبیعی شهرستان فامنین دیدار وگفتگو کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان همدان: اسفندیار خزائی مدیر کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان همدان با رئیس وکارکنان اداره منابع طبیعی شهرستان فامنین دیدار وگفتگو کرد، در این نشست صمیمی، مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان، با تبریک عید سعید باستانی واعیاد شعبانیه و ضمن قدردانی و تجلیل از خدمات وزحمات  همکاران در سال گذشته  وبرگزاری برنامه های هفته منابع طبیعی از کارکنان خواست بیش از پیش اخلاق کاری را رعایت کنند و محیطی مناسب برای فعالیت و عمل به وظایف سازمانی فراهم کنند.

 وی تصریح کرد: سال 99 با همه فراز ونشیب ها به پایان رسید ودر سال جدید با انرژی بالافعالیتهای سازمانی را با تلاش جهادی در همه بخشها دنبال کنید.

خزائی با تاکید براخلاق مداری وسلامت کاری گفت:  شان ومنزلت کارکنان منابع طبیعی بالاست وسعی کنید با انس با طبیعت وسعه صدر کارها را پیش ببرید.

وی بیان داشت: صمیمیت،همکاری وهمفکری  بسیار خوب کارکنان از جمله اصولی است که قطعاً باعث موفقیت خواهد شد

مدیر کل منابع طبیعی استان با تاکید بر سلامت اداری وتکریم مردم گفت: پاکدستی وبرخورد مناسب با ارباب رجوع از مولفه های مهمی است که همواره باید سرلوحه کار در منابع طبیعی باشد.

 خزائی با تاکید بر انجام تکالیف، مسئولیتها ووظایف قانونی افزود:آنچه در حفظ عرصه های منابع طبیعی می تواند موثر باشد تغییر در نوع نگرش وفرهنگ سازی وجلب مشارکت های مردمی است.

وی تصریح کرد:در صیانت از منابع طبیعی باید ازهمه توان وظرفیتهای موجود استفاده شود وازهیچ  تلاش وکوششی نباید دریغ کنیم.

مدیر کل منابع طبیعی استان با بیان اهمیت منابع طبیعی در توسعه پایدار گفت:  در سال1400 یکی از اولویتهای اساسی ما حفظ وحراست ازجنگلها ومراتع وارتقائ ضریب حفاظتی وپیشگیری از حریق است.

  وی ادامه داد:  امسال به گونه ای برنامه ریزی شود تا حریق در عرصه های منابع طبیعی وجود نداشته باشد و به حداقل ممکن برسد.

وی افزود: شرایط کشور در حوزه منابع طبیعی ونگاه مسئولین ومردم نیز نسبت به گذشته تغییر کرده است، اظهار داشت: با توجه به این نگرشها ، روش های انجام کار،حفظ وحراست وجلب مشارکت مردم نیز باید باید تغییرنماید.

در ادامه، حسن زبرجدی رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان فامنین، گزارشی از فعالیت ها و اقدامات انجام شده این شهرستان را ارائه نمود وسپس هر یک از همکاران به  بیان نظرات ودیدگاه هاوطرح مسائل ومشکلات خود پرداختند.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :