پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - مراسم کاشت نهال به یاد شهیدان در تویسرکان برگزار شد
بازدید : 64 23 اسفند 1399 ساعت 8:7 شماره :83658

مراسم کاشت نهال به یاد شهیدان در تویسرکان برگزار شد

همزمان با هفتمین روزهفته منابع طبیعی غرس نهال با یاد ونام شهدای گمنام درتپه نورالشهدا شهرستان تویسرکان برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان همدان:مراسم کاشت نهال در آستانه روز شهید و به یاد شهیدان با حضورفرمانده سپاه ورئیس منابع طبیعی شهرستان تویسرکان برگزار شد.

کامران کیانی رئیس منابع طبیعی تویسرکان در مراسم کاشت نهال در هفتمین روز هفته منابع طبیعی  در تپه نور الشهداء شهرستان تویسرکان با تبریک مبعث رسول اکرم(ص) گفت: تمام دستاوردهای انقلاب اسلامی و فضای آرام و امن امروزجامعه بی‌شک مدیون ازخودگذشتگی شهدا و فداکاری‌های تمام ایثارگران است.

وی با بیان اینکه شهیدان به معنای واقعی مقرب درگاه الهی هستند، افزود: در برابر ایثار ورشادت شهداء مدیون هستیم و کمترین وظیفه ما در قبال آن‌ها زنده نگاه داشتن یادشان است.

رئیس منابع طبیعی تویسرکان افزود: امروز نیز به مناسبت  هفته منابع طبیعی وروز درخت‌کاری و در ایام گرامی داشت روز شهدا، به نام و یاد شهدا نهال می کاریم ویاد آنان را گرامی می داریم.

 او اظهار داشت: شهدا چه در زمان حیات خود و چه پس از شهادتشان حیات ما را تضمین کردند و امروز نام و یاد این عزیزان را با درخت‌کاری عجین می‌کنیم تا ضمن پاسداشت آنان گامی در جهت حفظ منابع طبیعی و سالم‌سازی محیط  زیست برداریم.

در این چند اصله نهال  به یاد شهداء با حضور فرمانده سپاه،رئیس منابع طبیعی تویسرکان وجمعی ازکارکنان غرس شد.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :