پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - پیام تبریک امام جمعه وفرماندار شهرستان کبودراهنگ به مناسبت روزدرختکاری و آغاز هفته منابع طبیعی
بازدید : 58 16 اسفند 1399 ساعت 9:19 شماره :83090

پیام تبریک امام جمعه وفرماندار شهرستان کبودراهنگ به مناسبت روزدرختکاری و آغاز هفته منابع طبیعی
 

حجت الاسلام والمسلمین نقی باقری امام جمعه  وحجت اله مهدوی فرماندار شهرستان کبودراهنگ طی پیامی؛ پانزدهم اسفندماه، روز درختکاری و آغاز هفته منابع طبیعی را تبریک گفتند.

متن کامل پیام به شرح زیر است:

درخت؛ والاترین نماد سبزینگی در چرخه حیات طبیعی بشر و طبیعت تجدید شونده زندگی آدمی است که پایداری چرخه زیستی تا حد تعیین کننده ای به وجود و ضرورت حفظ و توسعه آن وابسته است.

ایران اسلامی به لطف پروردگار، مملو از نعمت‌های طبیعی است و درخت هم یکی از بی‌شماران سرمایه‌هایی است که در اختیار داریم. اهمیت درختکاری تا به آنجا است که مقام معظم رهبری(مدظله العالی) هر ساله در روز درختکاری نسبت به کاشت نهال، اقدام می‌ نمایند.

اینجانبان روز درختکاری و هفته منابع طبیعی را به تمامی دوستداران طبیعت و تلاشگران و زحمتکشان عرصه حفاظت از منابع طبیعی و اراضی ملی  شهرستان تبریک وتهنیت عرض نموده، امیدواریم با همراهی و همکاری آحاد مردم عزیز و طبیعت دوست شهرستان کبودراهنگ و تشکل های مردم نهاد فعال در این حوزه؛ شاهد حفظ منابع طبیعی و توسعه روزافزون فضای سبز باشیم.

نقی باقری امام جمعه شهرستان کبودراهنگ                                    دکتر حجت اله مهدوی فرماندار شهرستان کبودراهنگ

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :