پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - کاشت درخت دوستی بمناسبت هفته منابع طبیعی در خانه های هلال در تویسرکان
بازدید : 78 15 اسفند 1399 ساعت 17:25 شماره :83045
رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان تویسرکان:
کاشت درخت دوستی بمناسبت هفته منابع طبیعی در خانه های هلال در تویسرکان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان همدان:کامران کیانی رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان تویسرکان در گفت‌وگو با پیام طبیعت استان همدان از کاشت نهال در خانه هلال روستای جیجانکوه این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: هم‌زمان با هفته منابع طبیعی و پاسداشت روز درختکاری، مراسم اجرای طرح «درختکاری در خانه های هلال» با حضور اعضای جمعیت هلال احمر، مردم وکارکنان منابع طبیعی تویسرکان با رعایت دستو رالعمل های بهداشتی برگزار شد.

کیانی افزود: این طرح با تأسی از پیام مقام معظم رهبری (مدّظلّه العالی) و تأکیدات ایشان در خصوص درختکاری و هم‌زمان با آغاز هفته منابع طبیعی وآبخیزداری و روز درختکاری انجام شد.

وی گفت: جمعیت هلال احمر با اجرای طرح درختکاری و کاشت نهال توسط اعضا سعی می‌کند با فرهنگ‌سازی این سنت حسنه با کمک گرفتن از نیروهای داوطلب و خودجوش، سرانه فضای سبز را در شهرستان افزایش دهد.

به گزارش این خبر،اداره منابع طبیعی شهرستان تویسرکان با توسعه طرحهای جنگلکاری وپروژه های آبخیزداری گامی مهم در راستای تثبیت خاک و ممانعت از فرسایش خاک وافزایش سرانه فضای سبز  وبهبود رونق وکسب کارخواهد داشت.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :