پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - مدیر کل منابع طبیعی استان در مرکز سامد استانداری همدان به مشکلات ومطالبات مردم پاسخ داد
بازدید : 102 21 بهمن 1399 ساعت 13:49 شماره :82083

مدیر کل منابع طبیعی استان در مرکز سامد استانداری همدان به مشکلات ومطالبات مردم پاسخ داد

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان: صبح امروز 21 بهمن اسفندیار خزائی مدیر کل منابع طبیعی استان همدان با حضور در مرکز سامانه ارتباط مردم و دولت استانداری همدان (سامد 111) طی گفتگوی تلفنی با هم استانی ها و مردم طبیعت دوست همدان به مشکلات و مطالبات مردم پاسخ داد.

اسفندیار خزائی در این گفتگوهای تلفنی بر پیگیری موضوعات مطرح ‌شده از سوی مردم و ارباب رجوع تاکید کرد و افزود: مردم ولی نعمت ما هستند ورسیدگی به مشکلات و مسائل مراجعین حوزه منابع طبیعی از وظایف ومسئولیت های این مجموعه است.

 وی افزود: رسیگی به مشکلات مردم از اولویتهای مهم ماست و امیدواریم با اتمام طرح کاداستر اراضی ملی هرچه زودتر اندک مشکلات مردم با منابع طبیعی  حل و فصل گردد.

لازم به ذکر است سیستم سامد سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت و شبکه یکپارچه (ارتباط مردم با دولت) با شماره تلفن 111 است که مردم میتوانند ایدهها، پیشنهادات،انتقادات،شکایات و درخواستهای خود را در این سامانه با دولت مردان مطرح کنند.

 گفتنی است در این ارتباط تلفنی تعدادی از مردم و هم استانی ها عزیز در شهرستانهای بهار وتویسرکان از عملکرد مطلوب منابع طبیعی در اجرای پروژه های آبخیزداری  وتوسعه طرح های جنگلکار ی ، تقدیر وتشکر کردند.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :