پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - برگزاری کارگاه آموزش « اصول خبر نویسی ومبانی ارتباطات درحوزه منابع طبیعی » ویژه کارشناسان منابع طبیعی استان همدان
بازدید : 220 6 آبان 1398 ساعت 13:8 شماره :65657

برگزاری کارگاه آموزش « اصول خبر نویسی ومبانی ارتباطات درحوزه منابع طبیعی » ویژه کارشناسان منابع طبیعی استان همدان

به گزارش روابط عمومی منابع طبیعی وآبخیزداری استان همدان، به منظور آشنایی کارشناسان و مسولین روابط عمومی ادارات منابع طبیعی شهرستانها با اصول درست خبرنویسی کارگاه آموزشی اصول ومبانی ارتباطات با حضور 20نفر از کارشناسان منابع طبیعی در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.

این دوره با تدریس مهرداد حمزه رئیس خانه مطبوعات استان همدان و از خبرنگاران مجرب و با سابقه استان در حوزه خبرنویسی و روزنامه نگاری برگزار شد.

مهردادآزادی رئیس روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی استان همدان گفت:توسعه فناوری‌های نوین اطلاع رسانی، آشنایی با اصول درست خبرنویسی را برای همه کارشناسان ومدیران منابع طبیعی و فعالان حوزه روابط عمومی را به یک ضرورت تبدیل کرده است.

وی هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی را بهبود کیفیت تهیه اخبار،آشنایی و ارتقای سطح دانش وآگاهی مدیران وکارشناسان منابع طبیعی وآبخیزداری با اصول و مهارت های خبر و گزارش نویسی ، آشنایی با قوانین و مقررات نشریات و مطبوعات واطلاع رسانی درست وشفاف از طرحهای منابع طبیعی عنوان کرد.

گفتنی است به شرکت کنندگان در این دوره آموزشی گواهینامه اصول خبر نویسی اعطاء خواهد شد.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :