پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - استخدام بیش از 500 نفر در منابع طبیعی کشور
بازدید : 1193 17 ارديبهشت 1397 ساعت 8:7 شماره :48693
رئیس سازمان جنگلها، مراتع وآبخیزداری کشور:
استخدام بیش از 500 نفر در منابع طبیعی کشور

استخدام بیش از 500 نفر در منابع طبیعی کشور

معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور اعلام کرد؛ با توجه به کمبود نیروی انسانی در این سازمان امسال 544 نفر نیروی کارشناس و قرقبان جذب منابع طبیعی کشور می شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان همدان به نقل ازمرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، خلیل آقایی رئیس سازمان جنگلها از جذب بیش از 500 نفر نیرو در منابع طبیعی کشور در سالجاری خبر داد: وی گفت: این تعداد نیرو که مجوز جذب آن نیز صادر شده است تا پایان امسال از طریق آزمونی که سازمان سنجش برگزار می کند جذب منابع طبیعی می شوند.

آقایی خاطر نشان کرد: نحوه استخدام وبکار گیری این نیروها و اطلاعیه آن بزودی از طریق روزنامه های کثیرالانتشار اعلام و در سال جاری نسبت به جذب آنها اقدام می شود

به گفته مهندس آقایی، جذب 544 نیروی کارشناس و قرقبان تنها یک ششم نیاز سازمان جنگل ها را تامین خواهد کرد که امیدواریم در مراحل بعدی بتوانیم نیروهای بیشتری را جذب کنیم.

معاون وزیر جهاد کشاوزی همچنین تصریح کرد: هم اکنون کمبود نیروی قرقبان با بهره گیری از سیاست حفاظت مشارکتی که با همکاری بهره برداران منابع طبیعی در حال انجام است، جبران می شود و تاکنون 20 میلیون هکتار از عرصه های منابع ملی به صورت مشارکتی برای حفاظت، به بهره برداران واگذار شده است.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :