پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - استعلامات منابع طبیعی الکترونیکی می شود
بازدید : 844 9 فروردين 1397 ساعت 12:44 شماره :47980
رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان همدان خبر داد
استعلامات منابع طبیعی الکترونیکی می شود

رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان همدان خبر داد:

استعلامات منابع طبیعی الکترونیکی می شود

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان همدان: رضا الوندی رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان همدان در گفتگو با خبر پیام طبیعت استان همدان  با اعلام راه اندازی سامانه استعلامات الکترونیکی منابع طبیعی(سامط) گفت: در راستای تحقق وتوسعه دولت الکترونیک واصلاح نظام اداری سامانه استعلامات منابع طبیعی برای ثبت استعلامات اراضی شهرستان همدان راه اندازی شد ومنبعد استعلامات منابع طبیعی صرفا از طریق دفاتر پیشخوان دولت مورد تائید این اداره کل انجام می گیرد.

الوندی اظهار داشت: به منظوراعلام وضعیت اراضی موردنظر، دارندگان درخواست استعلامات باید به دفاترپیشخوان دولت در شهر همدان مراجعه نمایند.

وی هدف از دولت الکترونیک را بهبود کارایی دولت، مدیریت اطلاعات ارائه شده به شهروندان، ارائه خدمات بهتر به شهروندان و دادن اختیار بیشتر به مردم از طریق در دسترس قراردادن اطلاعات و مشارکت آنها در تصمیم گیری های عمومی عنوان کرد وافزود: با راه اندازی این سامانه ازبسیاری ازهرینه ها واتلاف وقت جلوگیری می شود ومردم بدون مراجعه به ادارات منابع طبیعی در دفاتر پیشخوان دولت خدمات دریافت می کنند.

الوندی گفت:راه اندازی این سامانه فرایند پاسخگویی به استعلامات اداره منابع طبیعی را تسهیل می‌کند و گامی اساسی در راستای اصلاح نظام اداری ، مدیریت سبز، اشتغال زایی و برون سپاری خدمات دولت به بخش خصوصی فراهم می شود.

رئیس منابع طبیعی شهرستان همدان تصریح کرد: چگونگی فرایند این استعلامات و اقدامات انجام شده از طریق ارسال پیامک sms به اطلاع متقاضیان خواهد رسید و دیگر نیازی به مراجعه حضوری به اداره منابع طبیعی نیست.

.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :